pl en

Five Technologies

Nasza nowa inwestycja w aplikację FiveApp ułatwi funkcjonowanie ludziom głuchoniemym

Smart Technology Group

Innowacyjna technologia na skalę światową pozwala spółce osiągać kwartalnie wzrost o 42% na rynku wartym w 2015 11 mld $

ShinyBox w najnowszej odsłonie Inspired By

Joanna Krupa, Kasia Tusk, Ewa Chodakowska – dzięki zaangażowaniu celebrytów i prestiżowych marek, spółka dociera miesięcznie do miliona użytkowników.

Portfolio

Widzisz w poniższym gronie także swój projekt? Weź los w swoje ręce i już dziś wykonaj pierwszy krok na drodze do jego realizacji. W tym celu wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Pobierz formularz

Gwarantujemy zachowanie najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa i poufności podczas całego procesu.

  Wypełnij umowę o poufnościJeżeli chciałbyś pracować w naszych spółkach skontaktuj się z nami!

Poznaj firmy, z którymi budujemy sukces!

Shiny Group

Shiny Group

Opiekun projektu: Damian Juszko
Spółka odniosła ogromny sukces dzięki projektom ShinyBox i InspiredBy.

ShinyBox polega na subskrypcyjnej sprzedaży pudełek z kosmetykami. Każde z nich jest wypełnione wysokiej klasy produktami w cenach niższych o minimum 70% niż w sklepach. Osoby zapisane do subskrypcji otrzymują co miesiąc inny zestaw, dzięki czemu mogą odkrywać nowe i wartościowe produkty.

InspiredBy to bliźniaczo podobny projekt, jednak zawartość pudełek układają celebryci. Zainteresowani fani mogą w ten sposób bliżej poznać ich życie i upodobania. To nowatorski kanał komunikacji gwiazd z fanami. Do projektu zostali zaproszeni m. in. Joanna Krupa, Kasia Tusk, Ewa Chodakowska, Charlize Mystery, Anna Wendzikowska.


shinybox.pl
Uni-heat

Uni-heat

Opiekun projektu: Marcin Szulecki
W swojej ofercie spółka posiada autorskie rozwiązanie z zakresu OZE – kolektory membranowe. Działają one na zasadzie uzyskiwania energii z przemiany fazowej wody w lód. W 1 m3 wody przy takiej przemianie jest zawarte 90 kW energii czyli więcej niż w przemianie jawnej- zmianie temperatury wody lub innej cieczy czy materiału. Kolektor membranowy odzyskuje energię w sposób utajony (zwany LHS) poprzez zmianę stanu skupienia wody w lód. Z zakresie ogrzewania ogranicza gabaryty instalacji zwanych jako „dolne źródła energii” dla pomp ciepła . W zakresie klimatyzacji. Nowa ,nisko energetyczna metoda produkcji lodu zastępuje drogie systemy oparte na technologii zamkniętych powłok sferycznych (zwanych STL).

uni-heat.com
SMART Technology Group

SMART Technology Group

Opiekun projektu: Marek Radziszewski
SMART Technology Group oferuje najbardziej zaawansowane na świecie produkty w technologii RFID. Spółka zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień związanych z innowacyjnością. Oferuje czytniki, anteny i bramki RFID UHF. Na tle konkurentów wyróżnia ją łączenie technologii RFID z technologiami WiFi, GPRS, Beacon, ZigBee.

Technologia ma zastosowanie w czytnikach kodów kreskowych, lotnictwie, biochipach, smartphonach, kartach dostępowych i lojalnościowych, bramach wjazdowych.

Klienci spółki pochodzą z branży logistycznej, lotniczej, wojskowej, ochroniarskiej, produkcji, handlu i innych.


www.smart-tg.pl
Monitor SM

Monitor SM

Opiekun projektu: Damian Juszko
MONITOR SM to narzędzie skierowane do firm farmaceutycznych. Ma za zadanie optymalizować organizację procesu badawczego pod względem finansowym oraz logistycznym. Pozwala na obniżenie nawet o 40% ponoszonych kosztów.

Umożliwia prowadzenie na odległość część czynności, które tradycyjnie musiały być wykonywane bezpośrednio. Poza zaoszczędzonym czasem pomaga zachować wyższe standardy podczas badań oraz zwiększa trafność doboru ośrodków badawczych i pacjentów. Daje zdalny dostęp do dokumentacji badań przez 24h/dobę.


monitorcr.pl
Motodoradca24.pl

Motodoradca24.pl

Opiekun projektu: Damian Juszko
Projekt Motodoradca24.pl jest innowacyjną usługą online skierowaną do osób poszukujących części samochodowych. Po wypełnieniu krótkiego formularza zostaje złożone zamówienie.
Spółka ze swojej strony odszukuje potrzebną część i przedstawia ofertę handlową. Zawiera one 3 opcje: najlepsza jakość części, wariant optymalny – najlepszy stosunek jakości do ceny oraz wariant ekonomiczny – najniższa cena.  Odbiór jest możliwy za darmo na stacjach Orlen.


motodoradca24.pl
TrainMe

TrainMe

Opiekun projektu: Marek Radziszewski
Platforma TrainMe jest skierowana do osób prowadzących aktywny tryb życia. Aplikacja motywuje do regularnych treningów, wspiera w zakresie zdrowego odżywiania i daje wskazówki odnośnie zalecanych badań lekarskich.

Dla klubów fitness  i ich klientów oferuje możliwość komunikacji trenera personalnego z podopiecznymi. Umożliwia planowanie treningów i diety. Zapewnia monitoring postępów i dodatkową motywację do systematycznej pracy.


trainme.pl
Dymki.com

Dymki.com

Opiekun projektu: Marcin Szulecki
Portal Dymki.com udostępnia użytkownikom zaawansowaną obróbkę zdjęć online. Umożliwia tworzenie albumów, fotoksiążek, kolaży, fotokalendarzy, komiksów oraz ich przechowywanie na serwerze. Zainteresowanym daje opcję zamówienia przesyłki z wydrukowanymi zdjęciami.

dymki.com
Familoc

Familoc

Opiekun projektu: Marek Radziszewski
Familoc to platforma do zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi.

Pozwala na komunikację pomiędzy wspólnotą a najemcami. Umożliwia zgłaszanie uwag i awarii, organizowanie dokumentacji, przeprowadzanie ankiet, ewidencję finansową, prowadzenie kalendarza wydarzeń, wysyłanie komunikatów oraz generuje spersonalizowaną stronę dla każdej wspólnoty.


familoc.pl
Five Technologies

Five Technologies

Opiekun projektu: Dawid Gołaszewski
FiveApp to aplikacja mobilna otwierająca osobom głuchoniemym nowy kanał komunikacji. System umożliwia generowanie animacji odpowiadających znakom języka migowego. Jej uniwersalność dodatkowo pozwoli na naukę języka w prosty i interaktywny sposób.

Firma zyskała międzynarodowy rozgłos, dzięki prospołecznej aktywności, co przełożyło się na wsparcie projektu przez m.in. ONZ. Aplikacja skierowana jest w pierwszej kolejności na rynek amerykański, a w dalszym etapie wprowadzona zostanie do krajów Europy Zachodniej.

fiveapp.mobi

Zrealizowane przez nas inwestycje

Paymento

Paymento

Opiekun projektu: Dawid Wesołowski
Firma Paymento S.A. pełni usługi  w zakresie kompleksowej obsługi transakcji internetowych oraz płatności w terminalach płatniczych pos.

Oferuje obsługę płatności online kartami płatniczymi, e-transferów, bitcoin, terminali płatniczych pos. Dostarcza zaawansowane systemy oceny ryzyka transakcji (autorski system Protcard™) oraz narzędzia marketingowe wspomagające sprzedaż i konwersję.

Inwestycja: sierpień 2014
Wyjście z inwestycji: października 2016
Wynik: kapitał zainwestowany x2

paymento.pl